FreeFixer

Casus Yazılım Temizleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2 MB
  • Version 0.63
  • Dil İngilizce
  • Firma FreeFixer
FreeFixer, bilgisayarınızda yer edinmiş trojan, spyware, adware, rootkit gibi istemediğiniz yazılımları temizlemenize yardımcı olacak ücretsiz bir yazılımdır.
FreeFixer yazılımı adware, spyware, trojanlar, virüsler ve internet solucanları gibi potansiyel olarak istenmeyen kötü yazılımları bilgisayarınızdan silmek için yardımcı olacak başarılı bir temizleme aracıdır. Yazılım siz bilgisayarınızda çalışırken arka planda çalışarak sizi rahatsız etmeden bilgisayarınızı tarar. 

FreeFixer size sormadan hiçbir kötü yazılımı bilgisayarınızdan silmez. Bu yüzden tarama sonucunda size bulduğu zararlı yazılımları liste halinde gösterir ve silmek istediğiniz kötü yazılımı siz seçersiniz. Bu nedenle FreeFixer yazılımını kullanırken çok dikkatli olunması gerekir. Eğer sisteminizin yararına olan bir dosyayı silerseniz bu bilgisayarınıza zarar verebilir.

FreeFixer, istenmeyen kötü yazılımların sisteminizde bıraktığı izleri de takip eder. Bu izleri takip ederek o yazılımın son gerçekleştirdiği işlemi de tespit eder. Ayrıca yazılım bilgisayarınızın başlangıç programlarını, internet tarayıcılarda kullandığınız eklentileri ve anasayfa ayarlarını da taramaktadır.
Daha Fazla Göster
FreeFixer indir